Poznaj minusy oraz plusy zajęcia statysty

Statystowanie może stać się wspaniałą przygodą dla każdego, kto pragnie poznać aurę planu zdjęciowego bądź swych ukochanych aktorów.


Z czym jednakże łączy się taka praca? Czy zdołamy się z utrzymać z takiego zajęcia? Na czym będzie polegać zajęcie statysty? Wyobraźmy sobie serial, w jakim nie ma statystów.
Jego bohaterowie siedzą w opuszczonej kawiarni, przechadzają się po opustoszałych uliczkach, w sklepach nie będzie kolejek, w szpitalach dostrzec można wyłącznie personel. Wyobraź sobie też programy telewizyjne, w jakich zamiast publiczności spostrzegamy rząd opuszczonych krzeseł. Być może ów obraz da nam świadomość, jak istotne bywają te osoby. Statystów możemy określić "tłem". Występują w filmach, reklamach albo jako publiczność w programach telewizyjnych. Dzięki nim plan filmowy nie będzie pusty oraz nie składa się wyłącznie z głównych aktorów.


kontrola dostępu i bramki obrotowe
Napisał: Tim Adams
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli pragniemy zarabiać na życie wyłącznie dzięki temu zajęciu, możemy z tym mieć niebagatelny problem. Trzeba bowiem przyznać, iż za tą pracę statysta nie otrzymuje ogromnych sum. Większa część osób, które decydują się na tenże udział w filmach, czyni to bardziej z chęci poznania aktorów, aury planu zdjęciowego etc. Zajęcie statysty należy więc potraktować raczej jako hobby, za jakie dostajemy dodatkowe honorarium, a nie jako pracę w pełnym etacie. Statystą może być właściwie każdy.

Aby poszerzać wiedzę w wybranym obszarze - kontynuuj wyszukiwanie (https://mamdlugiforum.pl/viewtopic.php?f=1&t=49) nowych interesujących treści w przeróżnych tekstach. Wejdź w podany link i studiuj bez ograniczeń.

Nieistotne będzie wykształcenie, kursy czy wiek.
Potrzebni są wszyscy - młodsi, starsi, o każdym rodzaju urody. Starczy zarejestrować się w agencji oraz wyczekiwać na swój czas. Zapisów możesz dokonać osobiście albo przez net. Pamiętajmy o umieszczeniu swojej aktualnej fotografii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-01-19 00:41:48
Tagi: programy, IT, typ