Posadzkarz - czym dokładnie się zajmuje oraz jak konkretnie wyglądają jego średnio zarabiane pieniądze?

Słysząc słowo "posadzkarz" sporej większości spośród nas, którzy to ogólnikowo nie znają się na tego typu rzeczach - przychodzi na myśl jakaś osoba, kto najzwyczajniej układa posadzki.
Tymczasem zajęcie posadzkarza w ogóle nie jest do tego zadania ograniczone - a nawet więcej, ów zawód jest dość szeroki, choć skupiony właśnie na wszelkiego typu posadzkach. Jaki konkretnie bywa zakres obowiązków posadzkarza? Jakiego typu wymagania należy przejść by móc nim w ogóle być? I co najważniejsze: Ile taka osoba może zarobić?


pracownicy w biurze
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nasz poruszany dzisiaj temat, a więc zawód posadzkarza, jest to zajęcie, w którym jest wymagane kilka istotnych elementów, takiego typu jak choćby: absolutne minimum podstawowe wykształcenie (jeśli chodzi o roczniki do 1985 roku) lub gimnazjalne, gdy chodzi o dokładnie rocznik 1986.

Nie zwlekaj - jeżeli podoba Ci się nasz wpis, to do zweryfikowania (https://dryg.pl/oferty?categories=8&positions=108) mamy także inne treści na witrynie, która jest pod umieszczonym linkiem.

Jak się
okazuje, w ogóle nie musimy przechodzić jakiegoś "super szkolenia" jeżeli pragnie się wykonywać ten konkretny zawód we własnej firmie - starczy skończyć kurs (zobacz szkolenia mendżerskie otwarte) przyuczający albo tak nazywany "kwalifikujący", który jest w zawodzie ogólnobudowlanym. Pomijając te drogi możemy też ukończyć zawodówkę mająca profil "technologia robót typu wykończeniowego w budownictwie". Czym dokładnie jednak powinien wyszczególniać się dobry posadzkarz? Ponad wszystko dobrym zdrowiem, oraz dużą sprawnością fizyczną, albowiem to konkretne zajęcie jest dość wymagające pod tym względem.
Posadzkarz zajmuje się między innymi: przygotowywaniem wszelakich materiałów pomocniczych (kleje, kity i tym podobne), robieniem różnych posadzek z wszelakiego rodzaju materiałów (oraz co ważne ich renowacją), robieniem różnych izolacji typu akustycznego i typu termicznego itd. Średnie zarabiane pieniądze posadzkarza to przedział między 1800 - 3000 złotówek co miesiąc.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-19 07:06:46
Tagi: kurs, firm, temat