Młodzi absolwenci studiów stają aktualnie przed trudnym wyborem

Młodzi absolwenci studiów stają obecnie przed niełatwym wyborem. Powinni z jednej strony zatrudnić się w takiej pracy, żeby pozwolić sobie na normalny byt, z drugiej strony jednak wiele osób chciałoby pomimo godziwych zarobków mieć możliwość kształcić się w swoim zawodzie. W chwili obecnej mamy na rynku pracy wielu absolwentów usiłujących odnieść sukces zawodowy.


praca
Napisał: Dell Inc.
Na podstawie: http://www.flickr.com
O ile w przypadku kierunków technicznych jest to możliwe, to już trudniej o to wśród absolwentów kierunków humanistycznych. W naszym kraju najczęściej nie dostrzega się możliwości płynących z pracy umysłowej.

Jeżeli omawiany na tej stronie wpis jest dla Ciebie ciekawy, kliknij tutaj, gdyż naprawdę warto zobaczyć tu również inny analogiczny tekst.

Zwykle najistotniejsze jest to, co tu i teraz, wykonanie działania na cito, w tym momencie, nie zważamy na planowanie, nie widzimy, że planowanie jest podstawową siłą napędową nowych technologii. Poszukiwani pracownicy do zbioru owoców.

Podejście humanistyczne stwarza możliwość zrobienia jakiegoś zadania przy założeniu, że jego efekt będzie widoczny w formie wieloletnich sukcesów. Najistotniejsze dzisiaj w innych krajach Europy jest myślenie przyszłościowe. Istotne wyjątkowo jest w tym wszystkim podejście humanistyczne. Związane jest to z uniwersalizmem moralnym oraz myśleniem, że wszystkie rzeczy jakie robimy powinny posiadać skutki dobre dla całego społeczeństwa
.

praca w Grójcu
Napisał: Abd allah Foteih
Na podstawie: http://www.flickr.com
Trzeba edukować młodych ludzi i rozwijać na to, żeby w najbliższych latach studenci umieli planować przyszłościowo, dbając o następne pokolenia, rozwijać podejście moralne, nie tylko pragmatyczne. Niestety nie dzieje się tak obecnie w Polsce w procesach politycznych oraz kulturowych. Kuleje niezwykle mocno zarządzanie jakimikolwiek projektami. Ogromna ilość publicznej kasy jest marnowana a ponadto znaczna większość tych pieniędzy nie przyniesie wymiernych efektów.

Taka sytuacja odbija się także trudną sytuacją na rynku pracy. Po co zatrudnić kogoś, kto zadba o identyfikację wizerunkową różnych placówek publicznych w danym mieście, wolimy zrobić to sami, albo bez jakiegokolwiek pomysłu, tu i teraz, bez inwestycji w badania i przyszłość. W ten sposób nie tylko niszczy się gospodarkę, ale również nie wspiera się idei ciągłego rozwoju. Odzwierciedla się to nawet w ilości miejsc pracy, w różnych częściach Polski, praca (zobacz multisport plus) Grójec dają możliwość zatrudnienia praca brukarz, ale pytanie czy to jedyna droga rozwoju naszej gospodarki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-07 23:50:43
Tagi: młodzież, wizerunek, efekt, wykonanie