W jaki sposób reklamować swoje usługi? Zanim podejmiesz decyzję przeczytaj nasze podpowiedzi

Tekstów dotyczących reklamy własnych usług przygotowano od zatrzęsienia. A więc nie chciałbym wchodzić w tym momencie w kompetencje ekspertów, którzy pewnie posiadają dużo większe pojęcie o promocji, niż akurat ja. Cóż, być może jestem nieco zbyt skromny?


aparat
Napisał: Fredrik Alpstedt
Na podstawie: http://www.flickr.com
A więc poruszę jeden temat, mianowicie, co należy zrobić, aby nareszcie dotrzeć do człowieka. W końcu możemy wydać znaczące sumy na promocję, lecz to i tak nie da odpowiednich efektów. A to z jakich przyczyn? Głównie winowajcą jest nieumiejętnie prowadzona kampania reklamowa.

Weźmy choćby w rachubę reklamę billboardową - chociaż ostatnimi czasy billboardy wzbudzają w Polsce ogromne kontrowersje, to w zasadzie nie można twierdzić, że wyłącznie oszpecają nasze miasta. Odpowiednio przygotowany billboard z całą pewnością nie jest taki zły. Właśnie: fotografia reklamowa musi być odpowiednio przygotowana jak na , co spowoduje, iż wreszcie będziemy mogli rzucić ludzi na kolana. Zapewne to mała przesada, ale jestem na 100% pewien, że jeżeli fotografie billboardowe będą ładne, taka forma reklamy da sporo większe profity. Pamiętaj, że ludzie to wzrokowcy.

Pewnie nie wszyscy, lecz proszę mi uwierzyć, iż jakość fotki dużo może dać. Pewnie nie skłamię pisząc, że najbardziej profesjonalne zdjęcia są robione w Warszawie. Najpotężniejszy rynek reklamowy w Polsce, a więc tak naprawdę nic dziwnego. Dużo razy widziałem sesje zdjęciowe w Warszawie - muszę otwarcie powiedzieć, iż faktycznie Warszawa jest takim miastem, w którym pracuje wielu fantastycznych fotografów. Choć tak czy siak w ostatnich latach to słowo trochę straciło na znaczeniu. Dzisiaj praktycznie każdy uważa się za fotografa!

Jednakże spokojna głowa - tak czy siak trafienie na prawdziwego stołecznego fotografa w żadnym razie nie jest dużym kłopotem. Chociażby z takiej przyczyny, że przecież nie korzystamy z ich pomocy najzupełniej w ciemno. Możemy zaznajomić się z wszelkiej maści przykładowymi zdjęciami, tzw. portfolio.proponowana strona www adwokat prawo rodzinneZ pewnością są one bardzo pomocne, wskazują tych fotografów, którzy faktycznie doskonale znają się na własnym fachu, czyli w żadnym razie nie są sezonowymi fotografami. Dobra fotografia to absolutna podstawa: zwróć na to uwagę.

Źródło .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:25:07
Tagi: zdjęcia, pieniądze, Warszawa, miasta, sesje, kampania, fotki