Podstawowe zasady projektowania portali internetowych

Projektowanie portali internetowych, które przynoszą oczekiwane rezultaty, wymaga nie lada umiejętności. Od kilku lat dużo się mówi o funkcjonalności serwisów www, ponieważ biedawno powstające strony, nie rzadko są jej pozbawione.
E-biznes, internet
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Funkcjonalność stron internetowych, to w Polsce całkiem świeży, ale dynamicznie pogłębiający się temat. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z konieczności posiadania czytelnych i estetycznych stron www. Odpowiednie proporcje i skupienie się na najważniejszych rzeczach jest sekretem do portalu generującego zyski.Strona główna jest pierwszą i nie rzadko jedyną możliwością przyciągnięcia uwagi użytkownika.sprawdź sam wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe wstępnie wypełnione zeznanie podatkoweJest zarówno mapą, jak i drogowskazem witryny internetowej. Korzyści płynące z posiadania profesjonalnej pierwszej strony, wychodzą poza przychody osiągane za pośrednictwem internetu. Jest ona bowiem wizytówką firmy, którą klienci zapamiętują nawet, jeśli sama transakcja nie zostanie zrealizowana za pomocą internetu. Dobrze stworzona pierwsza strona, powinna obejmować takie składniki jak: znaczek logo, nazwę i opis firmy, menu główne wskazujące główne kategorie, wyszukiwarkę serwisu oraz aktualności.

internet
Napisał: TwojaBateria.pl
Na podstawie: TwojaBateria.pl
Nawigacja na stronie www, to bardzo istotny element funkcjonalności stron www. To wirtualne prowadzenie użytkowników za rękę i pomaganie im w odnalezieniu tego, co pragną znaleźć w serwisie. Obszary nawigacyjne należy umieszczać w dostrzegalnych miejscach.

Na tej stronie jest dużo użytecznych wiadomości, ale szybko sprawdź też pozostałe szczegółowe informacje obiekty konferencyjne warszawa. One również są bez wątpienia warte uwagi.

Ludzie intuicyjnie poszukują menu, zazwyczaj na górze i po lewej stronie. Poza tym, menu powinno mieć prawidłową kolejność i hierarchię oraz czytelny krój pisma.

Kreowaniem profesjonalnych stron www, zajmuje się agencja interaktywna. Jeśli dobrze prosperującego portalu, najlepiej zgłosić się do podobnej agencji. Poprawa funkcjonalności portali internetowych, przyczynia się do ułatwienia poruszania się po serwisie, wzrostu satysfakcji użytkowników, zwiększenia odwiedzin oraz wzrostu zaufania do portalu i firm z nim współpracujących.

Sprawdź też jak zoptymalizować stronę na Presta Shop.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:28:03
Tagi: firmy, nawigacja, WWW, transakcja, aktualności