Czy zastanawiałeś się o tym, żeby pracować jako freelancer?

Obecnie coraz bardziej popularne staje się dawanie coraz większej swobody pracownikom. Niedużo firm pracuje teraz w sztywnym ośmiogodzinnym systemie pracy – dużo firm jest dla przykładu otwartych przez kilkanaście godzin dziennie, a pracownicy mogą przyjść do pracy, o której mają ochotę – istotne jest to, aby przepracowali łącznie osiem godzin, jednak mogą to robić w dowolnie wybranych widełkach czasowych. Jeszcze bardziej popularna staje się praca zdalna – dzisiaj przeżywa prawdziwy boom między innymi na Zachodzie, jednakże moda ta powoli dociera również do Polski i w krótkim czasie na pewno stanie się jeszcze bardziej popularna.
freelancer
Napisał: markus spiske
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporo osób nie pracuje dzisiaj na umowę o pracę w jednej firmie, ale na umowy o dzieło w kilku różnych miejscach, wykonując praktycznie całą pracę we własnych domach.

Wypytujecie nas czasami o naszą kolejną witrynę. Oto ona. Wystarczy najechać na ten link i można zobaczyć tu następne zajmujące wpisy.

Jeśli z jakichś względów nie możesz lub nie chcesz podjąć pracy na pełen etat w korporacji, wtedy możesz także pomyśleć o zostaniu freelancerem. Często jako freelancerzy pracują dzisiaj między innymi informatycy – nie da się zaprzeczyć, że praca informatyka jest to praca freelancer którą może wykonywać praktycznie w każdym miejscu na świecie – teraz praktycznie wszyscy są podłączeni do Internetu praktycznie przez cały czas, dlatego wysyłanie wyników takiej pracy nawet na drugi koniec świata nie napotyka najmniejszych trudności. Sprawdź najlepsze ogłoszenia: baza danych.
Jeśli zastanowimy się głębiej, okaże się, że niejednokrotnie informatycy są sporymi introwertykami, którzy wolą spędzać czas przy laptopie niż poświęcać go na rozmowę z innymi. Jeśli takiej osobie zaoferuje się pracę w charakterze freelancera, wtedy z pewnością będzie nader zadowolona. Freelancerzy zwykle zakładają własną działalność gospodarczą, dzięki której są w stanie opłacać wszystkie podatki i inne płatności, a w dodatku osobiście zarządzać swoimi finansami. Praca freelancera ma jeszcze w dodatku tę ogromną zaletę, że może być wykonywana nie tylko w każdym miejscu na świecie, ale także o dowolnej porze.


freelancer
Napisał: markus spiske
Na podstawie: http://www.flickr.com
Freelancerzy zwykle mają dużą swobodę w kształtowaniu swojego dnia pracy – jeśli przykładowo lubisz sobie pospać rankiem, a wolisz pracować w nocy, właściwie nic nie stoi temu na przeszkodzie. Praca freelancera jest doskonała między innymi dla tych, których męczą sztywne reguły pracy biurowej – jeżeli Ty także należysz do takich osób, wówczas niewątpliwie powinieneś spróbować pracy jako freelancer. Możemy Ci właściwie zagwarantować, że będziesz zadowolony z decyzji o porzuceniu ciepłej posadki w biurze, którą miałeś do tej pory.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 14:23:34
Tagi: praca, PRacownik, firma, działalność gospodarcza, freelancer, informatycy, Praca freelancera