Przydatność monitorów w reklamie

Billboard to nośnik promocji o dużych formatach, przeważnie występującym w postaci tablicy, względnie plakatu. Wykorzystywane są w reklamie zewnętrznej. Billboardy mają możliwość być podświetlone, by były zauważalne w porze wieczornej. Billboardy Rzeszów są stałą reklamą, jaką spotykać można nieomal wszędzie, nie wyłącznie w wielkich miastach, lecz też na wsiach, bądź przydrożnych gruntach.
billboardy oraz telebimy reklamowe
Napisał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jej uniwersalność umożliwia konstruowanie obwieszczeń reklamowych dla jakiejkolwiek grupy klientów. Billboard jest najstarszym nośnikiem reklamy wielkogabarytowej. Wielkie plakaty demonstrowano już na początku ubiegłego stulecia, przede wszystkim na frontonach budynków. Teraz billboardy Rzeszów instalowane są też osobno na specjalnych podporach - link do interesujące strony.reklama na billboardzie
Napisał: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Interaktywny ekran jest rodzajem billboardu zapewniającym dostosowanie kampanii do indywidualnych wymogów interesanta. Przynosi obszerną elastyczność w doborze terminu, jak i rozciągłości trwania kampanii. Technologia cyfrowa zapewnia możność poprawiania treści reklamowych na bieżąco i pozwala na niezwykle powiększony kontakt z klientem.

Największą wartością mobilnego billboardu (Rzeszów) jest to, że nie jest on ograniczony do jednego miejsca, istnieje sposobność poprowadzenia kampanii reklamowych w wybranych, najatrakcyjniejszych lokalizacjach w całego kraju. Ogromny ekran o dużej rozdzielczości, w zestawieniu z preferencyjną pozycją daje ogromną efektywność przekazywanego przekazu reklamowego.

Tam, gdzie nieodzowne jest prędkie montowanie i częsta zmiana pozycji reklamy, ruchomy LED jest bardzo dobrym wyjściem. Trwałość konstrukcji, oraz zdalne sterowanie kątem ustawienia ekranu powoduje, że ruchomy ekran jest możliwość postawić praktycznie w każdych warunkach i w każdym miejscu. Przenośna reklama na ogromnym ekranie, przyciągnie wzrok każdego przechodnia i na pewno zostanie zapamiętana.

Ten typ billboardu (Rzeszów) jest nośnikiem reklamy w formie ekranu wizyjnego, tworzącego się z diod LED. Przewagą nad wielkoformatowym ekranem plazmowym jest widoczność obrazu mimo znacznego nasłonecznienia. Taki ekran jest możliwość zamontować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:35:01
Tagi: Billboard, ekran, montowanie