Dobre sposoby reklamy

Załóżmy, że jesteś właścicielem baru, w którym podawane jest typowe błyskawiczne jedzenie - frytki, kebaby, itp. Jeżeli bar jest odpowiednio zarządzany, pewnie ma całkiem sporą klientelę - w końcu każdy lubi jeść. Jednak szczere fakty są takie, że jeśli na poważnie podchodzimy do własnego biznesu, musimy otwierać się na nową klientelę.
murale - IDEAMO
Napisał: flakeparadigm
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/flakepardigm/3538195638/
A w końcu to jasne, że aby pozyskać klientów, musimy jakoś zachęcić ich do zajrzenia do nas. Jak? Interesujących możliwości tak naprawdę jest pod dostatkiem.

Weźmy choćby w rachubę wyświetlacze tekstowe - właśnie dzięki takowym wyświetlaczom można skuteczniej zachęcać potencjalnych klientów do zajrzenia do prowadzonego przez nas baru. Akurat co do tego trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości. Można śmiało powiedzieć, że wyświetlacze (pokaż więcej wyświetlacze cen) reklamowe szybko będą na siebie zarabiały. W Polsce, zresztą tak naprawdę nie tylko u nas, przez niemałą część roku bardzo szybko robi się ciemno. To powoduje, że kiepsko oświetlony lokal będzie mieć całkiem spore problemy z pozyskaniem klientów. Bardzo dobrze widać, że tego typu wyświetlacze (reklama świetlna led - http://ecoled.info.pl/) są w Polsce coraz bardziej popularne, ale raczej nie tak mocno. Fajniejszą formą reklamy może okazać się artystyczne malowanie na ścianach, czyli murale Przedstaw ofertę swojej firmy na ścianie budynku.Takim właścicielom lokali, których interesują reklamy na ścianach, trzeba polecić głównie skorzystanie z usług tych nieco bardziej doświadczonych firm, które posiadają niemałe umiejętności w zakresie robienia takowych reklam. Jednak by wypadało nieco się rozejrzeć, aby być całkowicie zadowolonym z wyglądu prowadzonego przez siebie lokalu. Oczywiście bardzo dużą rolę również odgrywa to, aby po prostu prowadzony przez nas bar ładnie wyglądał . Ludzie nie chcą spożywać posiłków w tych miejscach, których właściciel w zupełności nie dba o odpowiedni wystrój.
malowanie ścian- IDEAMO
Napisał: Medas-Media
Na podstawie: Medas-Media
Wiadomo, bar nie musi być niesamowicie ładny, lecz trzeba dbać to by w jakiś sposób on się jednak prezentował. Nie ma najmniejszego sensu za bardzo oszczędzać na prezencji lokalu ponieważ to się może później jakoś na nas zemścić.


Jak zatem widać, jeżeli chcemy, aby zarządzany przez nas lokal był o wiele częściej odwiedzany przez zainteresowanych klientów, powinniśmy jak najbardziej zadbać o to, aby był bardzo dobrze widoczny - nawet z daleka, gdy jest po zmroku. Także trzeba zadbać o prezencję. A wtedy, bardzo możliwe, że będziemy usatysfakcjonowani.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:34:59
Tagi: reklama, wygląd, ściana, mural