Coraz to częściej w marketach zauważyć można stojaki na ulotki - wyraźnie wygodniejszą dla klienta formę przekazu reklamy

To, jakże ważna współcześnie jest reklama, wiemy perfekcyjnie. Aby sprzedać, trzeba potrafić zareklamować wyrób, siebie lub markę. Dlatego też liczne marki gorąco inwestują w promocję i poszukują jak najlepszych rozwiązań sprawnego trafienia do możliwego klienta. Reklamy w telewizji, plakaty, billboardy, broszury na portalach internetowych i ulotki - to zwykle napotykane i wszechobecne odmiany, które bombardują ludzi z wszelkiej możliwej strony.
stojaki na ulotki
Napisał: KrissieJ
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dostawa ulotek reklamowych nie zamiera w niepamięć. Cały czas na ulicy można zastać doręczycieli, którzy przekazują nam anonsy najróżniejszych sklepów, marek czy szkół. W kilku punktach da się spotkać się z sporo odpowiedniejszym rozwiązaniem, a są to stojaki na ulotki (takie jak tu: specjalne stojaki na ulotki), które równolegle obejmują znacznie większą porcję broszur i zapewniają opcje wyboru najlepszej. Dla wielu ludzi jest to niezmiernie kluczowe, ponieważ skoro interesują się promocjami czy nowinami podejdą do tego typu stojaka, aby zobaczyć co jest na ten moment wydawane.przezroczysty stojak na ulotki
Napisał: Charles Clegg
Na podstawie: http://www.flickr.com
To rozwiązanie jest widoczne praktycznie w każdym kinie, gdzie na stojakach zamieszczone są ulotki z opisami najnowszych filmów albo harmonogramy z godzinami seansów. Użytkują to także pewne apteki, za pomocą czego na kasie nie ma bałaganu od nadmiaru broszur, a klienci czekając w kolejce zdołają ze spokojem zbadać wyłowione przez siebie anonsy. Co ciekawe, uważa się uniwersalnie, że stojaki na ulotki byłyby wyśmienitym rozwiązaniem w wielu blokach, gdzie ulotki zostawiane są albo na generalnej skrzynce na listy lub pod drzwiami. Sklepy decydując się na tego rodzaju stojaki znajdują okazję wyboru najważniejszego dla siebie wymiaru, liczby półek czy szerokości. Dzięki temu, jeśli w jednym budynku działa kilka rozmaitych przedsiębiorstw funkcjonuje okazja zamieszczenia w holu jednego, większego stojaka, na jakim będą mieścić się broszury reklamowe wszystkich.

Bez względu na potrzebę, stawiając na taką formę reklamy jaką jest ulotka, warto namyślić się w jaki sposób najdoskonalej będzie ją dystrybuować. W wielu przypadkach stojaki na ulotki testują się kapitalnie i są nieraz doceniane przez klientów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 17:08:01
Tagi: ulotki, broszury