Rodzaje kredytów

Na rynku dostępne są różne formy finansowania naszych marzeń, projektów prywatnych lub firmowych. Kredyt hipoteczny to kredyt, którym mamy szansę sfinansować: budowę domu, nabycie mieszkania lub domu, kupno działki gruntu, remont, rozbudowę domu lub mieszkania. Jest kredytem długoterminowym, co, zatem daje szansę odpowiedniego rozłożenia spłaty naszego zobowiązania.

Skarbonka
Napisał: American Advisors Group
Na podstawie: http://www.flickr.com
Banki wybierają taki okres kredytowania, który zapewnia nam wysokość miesięcznej raty (zobacz propozycje) dostosowaną do naszych możliwości finansowych. Kredyt zabezpieczany jest nieruchomością. Kupno mieszkania na kredyt to idealny koncept na lokatę kapitału - można zaciągnąć kredyt, zakupić mieszkanie, poszukać godnego zaufania najemcę, by samo się finansowało, by za kilkanaście lat stać się niezależnym właścicielem mieszkania wolego od jakichkolwiek zobowiązań.W razie wątpliwości możemy zgłosić się do obiektywnego doradcy kredytowego, który przeprowadzi diagnozę potrzeb klienta, dokona przeglądu ofert bankowych i podpowie, które kredyty Myślenice będą dla nas najlepsze. Kredyt gotówkowy to dalsza forma uzyskania wymaganych funduszy. Zwykle banki do określonej kwoty nie wymagają poręczenia. W przypadku większych sum zabezpieczeniem kredytu gotówkowego są uzyskiwane dochody lub poręczenia innych osób, natomiast wysokość rat uzależniona jest od możliwości spłaty przez osobę która decyduje się na kredyt.
Aby kredyt gotówkowy był korzystny trzeba wnikliwie zapoznać się z polityką banku oraz dowiedzieć się jakie są stopy procentowe czy ewentualne odsetki. Jeśli mamy więcej zobowiązań wobec banku, płacimy raty za telewizor czy samochód dobrze jest pomyśleć nad ich konsolidacją.

Kredyt konsolidacyjny zaciągany jest na spłatę wszystkich do tej pory zaciągniętych zobowiązań, takich jak np. kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, debety w rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych. Dzięki rozłożeniu spłaty na dłuższy okres, zyskujemy nawet kilkukrotne obniżenie miesięcznej raty. Wtedy oszczędzamy na comiesięcznych ratach. Kredyt zabezpieczany jest hipoteką.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:50:33
Tagi: komputer, telewizor, pieniądze, bank, rata, fundusze, lokata