Jak zdobywać fundusze na rozwój własnej firmy? To nie jest takie ciężkie!

Jeżeli prowadzisz swój biznes, niewątpliwie świetnie zdajesz sobie sprawę z faktu, że w firmę trzeba praktycznie cały czas inwestować - na dodatek zazwyczaj nie są to małe pieniądze. Kłopoty można mieć szczególnie na początku kiedy dopiero rozkręcasz nową firmę, a nie przynosi ona jeszcze żadnych dochodów. Okazuje się jednak, że możesz zdobyć pieniądze w inny sposób - jeżeli prowadzisz ciekawy biznes i masz trochę czasu na dokładne wypełnienie wszystkich wniosków i zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów, możesz zwrócić się o dotację z Unii Europejskiej.

malowidło - firma
Napisał: Gobierno Aguascalientes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak konkretnie się do tego zabierać? Na początku musisz znaleźć jakiś europejski program, do którego Twoja firma będzie pasowała profilem działalności. Mogę Cię zapewnić, iż nie będzie to bynajmniej takie trudne - programów, w których możesz dostać dofinansowanie na rozwój firmy jest mnóstwo i obejmują właściwie wszystkie działki rynku, zatem bez wątpliwości znajdziesz coś właściwego dla siebie - . Następnie powinieneś dokładnie przeczytać wymagania - jeśli nie spełniasz podstawowych kryteriów, szkoda Twojego zapału, bo i tak nie dostaniesz pieniędzy. Jeżeli jednak spełniasz wymagania - nie zwlekaj ani chwili dłużej i zacznij przygotowywać wniosek o dofinansowanie na rozwój firmy. Jeżeli chcesz to zrobić naprawdę profesjonalnie, powinieneś zgłosić się do dowolnej firmy, która zajmuje się wypełnianiem wniosków europejskich. Jeżeli chodzi o pozyskiwanie funduszy unijnych Wrocław bez wątpliwości Prometeia jest liderem w Polsce (Prometeia - doatcje unijne) - to tam tworzy się najwięcej wniosków, które potem zyskują uznanie w oczach osób odpowiedzialnych za przyznawanie dofinansowań. Jeżeli powierzysz wypełnianie wniosku takiej firmie, oczywiście możesz być właściwie pewien sukcesu. Na dodatek tego typu firmy działają w ten sposób, że nie płacisz niczego za samo wypełnienie wniosku - rozliczasz się z taką firmą dopiero wówczas, gdy otrzymasz dotację. W takich wypadkach tak naprawdę niczego nie możesz stracić, a jednocześnie możesz bardzo wiele zyskać. Jeżeli zatem Twoja firma spełnia wymagania oczekiwane przez Unię Europejską, bez wątpliwości powinieneś ubiegać się o dofinansowanie - zobacz dofinansowanie na rozwój firmy Prometeia. Pozyskiwanie funduszy unijnych Wrocław jeszcze nie było takie łatwe.

Jeżeli zdecydujesz się na wypełnienie wniosku o dotację, będziemy niezwykle mocno trzymać za Ciebie kciuki - zwłaszcza kiedy zdecydujesz się robić to samodzielnie.

Jeżeli ten tekst Cię zaciekawił, to także ta polecana strona (https://www.bestbrain.pl/jak-poprawic-pamiec-i-koncentracje-trening-i-cwiczenia.php) okaże się dla Ciebie podobnie wciągająca więc kliknij na nią.

Zawsze jednakże warto rozważyć zlecenie tego zadania specjalistom, którzy wypełnili już wiele takich wniosków i świetnie wiedzą, jak to zrobić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-21 09:42:33
Tagi: firma, pieniędzy, czasu, wymagania, działalności