Rozliczenie PIT-u w roku dwa tysiące czternaście- jak zrobić, aby nie stać w urzędowych kolejkach?

Rozliczenie należnego urzędowi skarbowemu rocznego podatku to zadanie, które wielu ludziom przysparza sporo problemu. Posiadając to na uwadze, zdecydowaliśmy się wykonać łatwy w zastosowaniu program do rozliczania PIT przez internet 2014.
Pitax.pl - rozliczenie PIT online
Dzięki nam odpowiednie wypełnienie oświadczenia podatkowego nie będzie już kłopotem, a konieczność składania poprawek odejdzie na zawsze w zapomnienie.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł to kliknij w odnośnik do www, który przeniesie Cię do strony, gdzie przeczytasz ciekawe informacje na ten temat.

Nakłaniamy Państwa do poświęcenia kilku minut swojego czasu na zapoznanie się z funkcjonowaniem programu i wypełnienie deklaracji - informacje.

Sposób funkcjonowania programu jest niezwykle banalny i umożliwia wielokrotne wypełnienie zeznania podatkowego oraz poprawę wypełnionych już konkretnych pól. Jeśli w trakcie uzupełniania powstały pomyłki, program powiadomi o tym Państwa bezzwłocznie, uniemożliwiając tym samym wygenerowanie gotowego formularza.

Zasiadając do uzupełniania trzeba wybrać typ deklaracji (PIT 36, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem lub inny), następnie wprowadzić do niej swoje dane jak również informacje o wysokości dochodu i jego źródłach, oznaczyć należne ulgi spośród zaproponowanych oraz zdecydować o przeznaczeniu 1% podatku na rzecz wskazanej fundacji.Gotowy formularz można wydrukować i wysłać pocztą albo złożyć w odpowiednim urzędzie w tradycyjny sposób, lub skorzystać ze strony www - .

Jeżeli interesuje Cię takie zagadnienie, kliknij tu i zdobądź ważne info. Dobrze jest przeanalizować prezentowany w tym miejscu temat dokładniej!

Co istotne, złożenie deklaracji w formie elektronicznej nie wymaga od Państwa posiadania podpisu elektronicznego weryfikowanego przy użyciu ważnego kwalifikowanego certyfikatu, a wszystkie umieszczone w elektronicznej deklaracji podatkowej dane są całkowicie bezpieczne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-20 16:02:54
Tagi: program, podatek, rozliczenie, formularz, zniżki