Pomoc prawna - prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo niemieckie

Kancelaria prawna "Lexperts" zajmuje się doradztwem oraz pomocą prawną w zakresie prawa gospodarczego oraz niuansach prawa polsko-niemieckiego.Proponujemy porady prawne na najwyższym poziomie merytorycznym, zgodnie z naszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami. Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna przedsiębiorstw, wszelkiego typu inna pomoc prawna dla przedsiębiorstw, oraz usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Działamy w obszarze prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa środowiska i prawa cywilnego, w tym rozporządzenie REACH oraz rozporządzenie CLP. Świadczymy pomoc prawną w oparciu o prawo pol http://lexperts.pl/uslugi/prawo-miedzynarodowe/niemieckie/">prawo niemieckie i prawo europejskie. Zobacz więcej:

Lexperts.pl - kancelaria prawna
Na podstawie: Lexperts.pl
Kooperują z nami polskie i niemieckie kancelarie prawne, kancelarie radców prawnych oraz działający indywidualnie radcy prawni z terenu Dolnego Śląska (w tym Wrocław, Trzebnica) oraz Wielkopolski. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów współpracuje z nami również adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, oraz inne kancelarie adwokackie. W naszej kancelarii profesjonalną pomoc prawną świadczy radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy oraz absolwenci studiów prawniczych, zdobywający swoje rozległe doświadczenie nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Jeżeli szukają Państwo dobrego prawnika oraz atrakcyjnej oferty na usługi prawne i obsługę prawną firm zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.
Szersze informacje w kwestii tego jak działa kancelaria radcy prawnego, jakie są nasze szczegółowe specjalizacje, jak również dane kontaktowe oraz szczegółowy zakres świadczenia obsługi prawnej, znajdą Państwo na stronie internetowej

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-17 11:07:55
Tagi: studia, prawo, Wrocław, absolwenci, Adwokat