Kto się dokształca, ten idzie do przodu. Kto się kształci rozwija się i staje się jeszcze bardziej profesjonalnym fachowcem

Kto się nie szkoli w dzisiejszych czasach, ten zostaje w tyle. Kto nie potrafi wyciągnąć wniosków ze swojego postępowania, ten nie ma co myśleć, że kiedyś coś się odmieni, a dobre rezultaty po prostu przyjdą same. Te dwa obszary – szkolenie i wyciąganie wniosków z własnego postępowania są niezwykle istotne. Świadczą o nas, jako o osobach kompetentnych, wiedzące do czego zmierzają, świadome swoich celów i przyszłych wyzwań. Właśnie tacy ludzie także odnoszą największe sukcesy.
zarządzanie czasem
Jak znaleźć najkorzystniejsze szkolenia, które są w stanie nam w tym dopomóc? Odpowiedź zdaje siszkolenia (polecamy szkolenia zarządzanie)łatwa: Internet. To tam jest cała baza szkoleń, bardziej i mniej zaawansowanych, dla sprzedawców, dla menedżerów, trenerów czy organizatorów. Z pewnością spotkamy zarządzanie czasem szkolenie czy z auditu wewnętrznego (Audyt wewnętrzny). Nie ma problemu, żeby poszukiwać szkoleń w skali całego kraju, gdyż to co wydaje się odległe (na przykład mieszkamy w Białymstoku, a szkolenie odbywa się we Wrocławiu) niekiedy się bardziej opłaca z powodu ceny.
Jeśli natomiast nie chcesz za bardzo podróżować to i taka sytuacja nie stanowi problemu, gdyż przecież w Twojej okolicy jest z pewnością bardzo dużo różnych szkoleń, na które zdecydowanie powinniśmy się udać. Na tego typu szkoleniach poznasz ludzi podobnych do Ciebie, zrozumiesz, iż Twoje trudności z danym zagadnieniem wcale nie są takie tragiczne na jakie mogą wyglądać, iż to właściwie normalne sprawy, które dotyczą wielu ludzi z Twojej branży. To właśnie jest kolejny plus takich szkoleń, nie dość, że czegoś pomocnego się możemy nauczyć to dodatkowo odnajdujemy własne miejsce wśród ludzi o niemal identycznych kompetencjach, dzięki czemu można rozwiać wiele dylematów, które nas trapią, a do tego pogadać na branżowe tematy.


szkolenie
Napisał: NAVFAC
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z innej strony, takie szkolenia gwarantują także feedback, czyli zwrotną informację na temat naszych kompetencji. Niekiedy niezbędne jest zobaczyć, w jakim miejscu jesteśmy, jak dużo musimy nadrobić, co jeszcze podciągnąć, którą umiejętność, do góry. Niekiedy bowiem nie wiemy, w jakim punkcie się znajdujemy, tymczasem takie szkolenie, to rewelacyjny sposób na porównanie się z innymi. Nie rywalizacja, a merytoryczna i spokojna analiza własnych zdolności i kompetencji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-04 11:34:43
Tagi: szkolenie, analiza, tematy, audit