Reklama na telebimach!

Telebim to wysokiej kategorii narzędzie służących do przesyłu danych o produkcie, czy też usłudze dla dużego grona adresatów. Dzięki wdrożeniu specjalistycznych diod LED jest to wyłączna technologia, która zezwala na emisję filmu wysokiej jakości przy zachowaniu doskonałej widoczności w dowolnych warunkach atmosferycznych. Wyłącznie ta technika zezwala zwalczyć oświetlenie słoneczne, co czyni obraz świetnie czytelny w świetle dziennym. Modułowa konstrukcja ekranu pozwala na jego rozbudowę, lub przebudowę rozmiaru, jak też łatwą zmianę lokalizacji, także serwisowanie.

telebimy reklamowe
Napisał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sieć telebimów przynosi sporo wyższe potencjały reklamy. Postawione w wielu miejscach zwiększają liczbę adresatów, a tym samym liczbę potencjalnych klientów. To właśnie za sprawą cyfrowej technologii diodowej, oraz energicznych i pełnych kolorów obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy zatrzymują uwagę klienta, oraz oddziałują na rozpoznawalność marki. Częstość z którą pokazują się spoty reklamowe ułatwia trafienie do potencjalnego konsumenta, jakie w konsekwencji wiedzie do świadomego odnotowania komunikatu reklamowego, jego utrwalenia i zapamiętania - popularna oferta.Film jest dużo lepiej utrwalany aniżeli prosty obraz bilboardowy.

Jeśli prezentowany post jest dla Ciebie interesujący, to przeczytaj też ten udostępniony (http://transleo.pl/tlumaczenia-pisemne/tlumaczenia-techniczne) w tym miejscu wpis - on także okaże się godny zainteresowania!

Wykazano, że reklama wyrobu wyświetlanego na telebimach w sporym stopniu przyczyniła się do podniesienia sprzedaży. Bardzo ważne jest również zlokalizowanie telebimu. W ruchliwych miejscach jest większa okazja zapamiętania obrazu przez większą grupę ewentualnych interesantów. Właściwym punktem powinny być główne ulice miast, albo sąsiedztwa ogromnych centrów handlowych.

reklama na białym budynku
Napisał: khair mispan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sieć telebimów stosowana jest zarówno przez jednostki handlowe, usługowe, jak i pozostałe, funkcjonujące w różnych branżach przemysłu, a również apteki i świątynie. Funkcjonalność, łatwość obsługi i wytrzymałość na okoliczności atmosferyczne przyciągają spojrzenie, a przy tym są świetnie wyraźne. Reklama zademonstrowana w takiej formie nie tylko prędko i skutecznie dociera do możliwych konsumentów, ale także koszty jej wyprodukowania i prezentacji są o wiele niższe niż zwykłe koszty innych reklam - skuteczna sieć telebimów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 14:38:32
Tagi: LED, reklama, konsument, sprzedaż