June 2016 archive

Warto zaznajomić się z Instagramem, gdyż używa go coraz większa liczba sławnych osób i firm

firma - stykówka
Napisał: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy Facebook kupował Instagrama, fachowcy uznali to za niekorzystny manewr. Obecnie chyba większość ludzi zgodzi się, iż był to celny strzał. Coraz większa ilość marek i organizacji korzysta z Instagrama, by komunikować się z ludźmi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-30 14:14:42
Tagi: kampania, towar, eksperci, typ

Brak precyzyjnej ustawy o sprzedaży alkoholu przez Net jest kłopotliwy zarówno dla biznesmenów jak i dla konsumentów

firma - ogląd
Napisał: Prentsa Aldundia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sprzedawanie produktów alkoholowych poprzez sieć to kwestia wielce kontrowersyjna. W Rzeczypospolitej na dobrą sprawę nie istnieje jasny zakaz tego rodzaju działań, jednakże sędziowie wyznają zasadę, że jest to praktyka nielegalna. Brak porządnej ustawy utrudnia regulację tej kwestii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-30 14:13:44
Tagi: sieci, biznes, klienci

Masz zamiar zainwestować w mieszkania?

zarządzanie najmem
Napisał: FutUndBeidl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie chciałbyś polegać w przyszłości na państwowym systemie emerytalnym? Może najzwyczajniej posiadasz sporą kasę i chciałbyś zainwestować ją w sensowny sposób? W takim razie jest interesujące rozwiązanie! Przecież niesamowicie skuteczne jest inwestowanie swoich oszczędności na rynku nieruchomości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:31:44
Tagi: mieszkania, mieszkanie, nieruchomości, oszczędność, samochody, inwestycje, lokum, koszty

Jak dać sobie radę z niezwykle ciężkim wyzwaniem jakim, bezsprzecznie, jest organizacja konferencji?

konferencja-obrazek
Napisał: Social Fresh
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas, który miał kiedyś okazję zorganizowania jakiejkolwiek konferencji zawodowej, przekonał się, iż z pewnością nie jest to proste zadanie. Musimy bowiem na czas zarezerwować salę, poinformować wszystkich pracowników, ustalić termin spotkania, tak żeby każdemu odpowiadał. A to tylko wierzchołek góry lodowej, gdyż istnieje jeszcze sto innych spraw będących na głowie osoby organizującej. Jednakże, może są metody, aby ten niełatwy zabieg sobie uprościć?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:26:51
Tagi: Rezerwacja, spotkanie, konferencja, uczestnik

Swoje przedsiębiorstwo – doskonałym rozwiązaniem jest chociażby utworzenie punktu usługowego

firma
Napisał: Mark Warner
Na podstawie: http://www.flickr.com
Marzysz o otwarciu punktu gastronomicznego? A może marzy ci się lokal kosmetyczny? Nie jest to zły pomysł. Jeżeli tylko masz wystarczająco dużo umiejętności, to z całą pewnością nie zabraknie ci klientów. Z drugiej jednak strony pamiętaj, że na pewno czeka cię bardzo dużo pracy, wysiłku, ja również stresu. Będziesz musiał mnóstwo się nauczyć, zmierzyć się z biurokracją, uzyskać liczne pozwolenia i tak dalej. Przy tym wszystkim zakupienie wyposażenia i poszukanie odpowiedniego lokalu wydaje się w zasadzie banalne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:26:50
Tagi: salon, pomysł, zaufanie

Interesujące rozwiązania związane z podatkiem!

podatki
Napisał: Dave Dugdale
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele osób krzyczy, że gdyby nie brano im z wynagrodzenia tyle środków na poczet różnych składek, to poradziliby sobie z przeróżnymi aspektami bez pomocy kraju. Jak dużo jest w tym prawdy, tak całkiem nie wiemy. Jednak powstały możliwości, z których warto skorzystać. Dajmy na to taka kwota zmniejszająca podatek, która jest w zasięgu każdego pracownika, który spełni jasno określone ustawowe warunki. Warto, więc uzyskać informacje w swoim zakładzie pracy jak to wygląda i jakie warunki należy spełnić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:15:48
Tagi: firma, warunki, aktywa

Badanie satysfakcji klientów oraz badania marketingowe jako istotne ułatwienie dla każdej działalności

badania marketingkowe w firmie
Napisał: TedsBlog
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktualnie wzięcie i podaż odgrywają bardzo duża i bardzo istotną rolę, ponieważ praktycznie na tych wartościach wspiera się cała gospodarka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:14:50
Tagi: firmy, gospodarka, interesy, jakość, informacja

Urlop okolicznościowy, podatek liniowy oraz bieżące składki ZUS. Co należy w tych kwestiach wiedzieć?

w pracy
Napisał: Libertic
Na podstawie: http://www.flickr.com
Urlop okolicznościowy przysługuje pracownikom w rozlicznych sytuacjach. Czas urlopu jest różnorodny i jest zależny od konkretnej sytuacji. Oczywiście, by pozyskać urlop okolicznościowy powinno się najpierw zwrócić się do chlebodawcy z dobrym wnioskiem, w którym wręczymy przyczynę takiego urlopu. Należałoby pamiętać, że jeżeli posiadamy pełnomocnictwo do dwóch dni urlopu okazjonalnego, nie musimy wykorzystywać ich po sobie. Dni, w których skorzystamy z takiego urlopu, zdołamy wybrać samodzielnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:14:50
Tagi: dokument, ulgi

Jakie umowy są dziś najczęściej zawierane?

umowa najmu
Napisał: Rental Realities
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy ludzie są coraz bardziej przezorni. Popularne jest albowiem założenie,że znaczenie ma tylko to, co jest wykazane na papierze. Skąd takowe przeświadczenie? Dzieje się tak, bo wielu osób, jak się okazuje, nie dotrzymuje danego słowa. Zazwyczajkiedy chodzi o kwestie finansowe ludzie chcą mieć wiarygodne informacje, że nie stracą. Niegdyś wystarczyło słowo i nie do pomyślenia był scenariusz, by osoba, która zobowiązała się do czegoś, niedotrzymała danego słowa.Obecnie? Wystarczy popatrzeć z perspektywy na różne świadczenia. Wszystko dookoła przypomina duży papierologiczny rynek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:14:50
Tagi: pieniądze, warunki, świadczenie, kwestie finansowe

Jak zaprojektować własną karierę

kurs menedżera
Napisał: Jeffrey Zeldman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy zaczynając pracę w jakiejkolwiek firmie myśli o osiągnięciu sukcesu. Wszystko może być powodzeniem, zacząwszy od małych rzeczy aż po ogromne osiągnięcia, kariera to rzecz subiektywna. Należałoby zastanowić się w jaki sposób ją zaplanować. Na początku powinniśmy mieć pojęcie do jakiego finiszu zdążamy. Przykładowo, jeśli naszym marzeniem jest zostanie doskonałym sprzedawcą trzeba znaleźć odpowiednie dla naszej branży szkolenia sprzedażowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:14:50
Tagi: sprzedaż, branża, wyzwania, asertywność

Wypożyczalnia narzędzi - ekstra idea na działalność

narzędzie
Napisał: Bosch
Na podstawie: Bosch
Jeszcze kilka lat wstecz wypożyczalnia przyrządów istniała w bardzo wielu miastach, jednak to w dalszym ciągu opcja którą możesz wziąć pod uwagę. Nastręcza pewnego wkładu pieniężnego, tutaj nie mniej niż 5-20 tysięcy zł. jakie przeznaczysz na wydzierżawienie lokalu a także zakup stosownego sprzętu. Rzecz jasna im większy fundusz tym korzystniej dla ciebie, wiedz jedno, że winieneś wkładać tylko w profesjonalne narzędzia które posłużą ci należycie długo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:02:49
Tagi: dom, serwis, wypożyczalnia, jakość

Coaching oraz szkolenia sprzedażowe – świetny sposób na rozwój swoich umiejętności, który wywrze wpływ nie tylko na własną pracę, ale również funkcjonowanie konkretnej firmy

Psychologia i coaching
Napisał: Philippe Put
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przez rozkwit ekonomiczny oraz gospodarczy pojawia się na rynku coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się różnorakimi dziedzinami. Wraz z ich postępem ukazuje się na rynku pracy zapotrzebowanie na specjalistów z konkretnej dziedziny, którzy pomogą dalej rozwijać zakład a także korzystnie motywacyjne wywrą wpływ na pozostałych pracowników.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:02:48
Tagi: kurs, PRacownik, szkolenie, umiejętność

Prowadzisz firmę o ogólnokrajowym zasięgu? Pomyśl o odpowiedniej reklamie w kierowniczych metropoliach!

reklama baner
Napisał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ilość działających obecnie firm na rynku jest niesłychanie duża. Wybierając indywidualne świadczenia czy produkty mamy niezwykle wiele możliwości, co wymaga od korporacji znacznego wysiłku, jeżeli chodzi o dotarcie do klienta. Reklama była, jest i będzie podstawą handlu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 15:55:44
Tagi: reklama, firma, Strategia