June 2016 archive

Warto zaznajomić się z Instagramem, gdyż używa go coraz większa liczba sławnych osób i firm

firma - stykówka
Napisał: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy Facebook kupował Instagrama, eksperci uznali to za wariacki manewr. Aktualnie chyba lwia część osób przyznaje, iż był to celny strzał. Coraz więcej przedsiębiorstw oraz organizacji korzysta z Instagrama, by komunikować się z internautami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-30 14:14:42
Tagi: kampania, towar, eksperci, typ

Brak precyzyjnej ustawy o sprzedaży alkoholu przez Net jest kłopotliwy zarówno dla biznesmenów jak i dla konsumentów

firma - ogląd
Napisał: Prentsa Aldundia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sprzedawanie artykułów alkoholowych poprzez Internet to sprawa bardzo problematyczna. W Rzeczypospolitej na dobrą sprawę nie obowiązuje wyraźny zakaz tego typu działań, jednakże sędziowie zdają się wyznawać zasadę, że jest to działanie niezgodne z prawem. Nieobecność rzetelnej ustawy uniemożliwia regulację tej sprawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-30 14:13:44
Tagi: biznes, sieci, klienci

Masz zamiar zainwestować w mieszkania?

zarządzanie najmem
Napisał: FutUndBeidl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie chciałbyś polegać w przyszłości na państwowym systemie emerytalnym? Może najzwyczajniej posiadasz sporą kasę i chciałbyś zainwestować ją w sensowny sposób? W takim razie jest interesujące rozwiązanie! Przecież niesamowicie skuteczne jest inwestowanie swoich oszczędności na rynku nieruchomości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:31:44
Tagi: mieszkania, mieszkanie, nieruchomości, oszczędność, samochody, inwestycje, lokum, koszty

Jak dać sobie radę z niezwykle ciężkim wyzwaniem jakim, bezsprzecznie, jest organizacja konferencji?

konferencja-obrazek
Napisał: Social Fresh
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas, który miał kiedykolwiek okazję zorganizowania jakiejkolwiek konferencji zawodowej, wie, iż na pewno nie jest to proste zadanie. Trzeba bowiem o czasie zarezerwować salę, powiadomić wszystkich zatrudnionych, ustalić datę spotkania, tak aby każdemu pasował. A to dopiero początek, gdyż istnieje jeszcze tysiąc innych kwestii będących na głowie osoby organizującej. Jednakże, może są metody, żeby ten niełatwy zabieg sobie uprościć?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:26:51
Tagi: Rezerwacja, spotkanie, konferencja, uczestnik

Swoje przedsiębiorstwo – doskonałym rozwiązaniem jest chociażby utworzenie punktu usługowego

firma
Napisał: Mark Warner
Na podstawie: http://www.flickr.com
Myślisz o otwarciu salonu fryzjerskiego? A może marzy ci się lokal kosmetyczny? Nie jest to zły pomysł. Jeżeli tylko masz wystarczająco dużo umiejętności, to na pewno nie zabraknie ci klientów. Z drugiej jednak strony pamiętaj, że z pewnością czeka cię sporo pracy, wysiłku, ja również stresów. Będziesz musiał wiele się nauczyć, walczyć z biurokracją, uzyskać wymagane zezwolenia i tym podobne. Przy tym wszystkim zakupienie wyposażenia i poszukanie odpowiedniego lokalu wydaje się niemal banalne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:26:50
Tagi: salon, pomysł, zaufanie

Interesujące rozwiązania związane z podatkiem!

podatki
Napisał: Dave Dugdale
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporo ludzi krzyczy, że gdyby nie zabierano im z wypłaty tyle środków na poczet przeróżnych składek, to daliby sobie radę z przeróżnymi aspektami bez pomocy kraju. Jak dużo jest w tym prawdy, tak do końca nie wiemy. Ale powstały opcje, z których możemy korzystać. Na przykład taka kwota zmniejszająca podatek, która jest realna dla każdego z pracowników, który spełni jasno określone ustawowe warunki. Dobrze, więc dowiedzieć się w swym zakładzie pracy o co dokładnie chodzi i jakie warunki powinniśmy spełnić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:15:48
Tagi: firma, warunki, aktywa

Badanie satysfakcji klientów oraz badania marketingowe jako istotne ułatwienie dla każdej działalności

badania marketingkowe w firmie
Napisał: TedsBlog
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie i podaż grają bardzo duża i bardzo znaczącą rolę, bowiem praktycznie na tych wartościach wspiera się cała gospodarka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:14:50
Tagi: jakość, firmy, gospodarka, interesy, informacja

Urlop okolicznościowy, podatek liniowy oraz bieżące składki ZUS. Co należy w tych kwestiach wiedzieć?

w pracy
Napisał: Libertic
Na podstawie: http://www.flickr.com
Urlop okolicznościowy przysługuje pracownikom w rozmaitych sytuacjach. Czas urlopu jest różnorodny i jest zależny od danej sytuacji. Rzecz jasna, by uzyskać urlop okolicznościowy powinno się pierwej zwrócić się do pracodawcy z stosownym wnioskiem, w którym wręczymy przyczynę takiego urlopu. Warto pamiętać, że jeżeli posiadamy pełnomocnictwo do dwóch dni urlopu okazjonalnego, nie musimy wykorzystać ich po sobie. Dni, w jakich skorzystamy z takiego urlopu, zdołamy wybrać w pojedynkę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:14:50
Tagi: dokument, ulgi

Jakie umowy są dziś najczęściej zawierane?

umowa najmu
Napisał: Rental Realities
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy ludzie są bardziej przezorni. Popularne jest bowiem założenie,że wartość ma wyłącznie to, co jest wykazane na piśmie. Skąd takowe założenie? Z uwagi na fakt,iż wielu osób, jak się okazuje, nie dotrzymuje danego słowa. Zwłaszcza gdy rozchodzi się o kwestie finansowe ludzie chcą mieć przeświadczenie, że nie stracą. Niegdyś wystarczyła obietnica i nie do pomyślenia był fakt, aby osoba, która zobowiązała się do czegoś, niewywiązana się z obietnicy.Obecnie? Wystarczy popatrzeć z dystansu na wszelkie zobowiązania. Wszystko dookoła przypomina ogromny biurokratyczny rynek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:14:50
Tagi: pieniądze, warunki, świadczenie, kwestie finansowe

Jak zaprojektować własną karierę

kurs menedżera
Napisał: Jeffrey Zeldman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy zaczynając pracę w jakiejkolwiek firmie myśli o osiągnięciu sukcesu. Wszystko może być powodzeniem, zacząwszy od małych rzeczy aż po ogromne osiągnięcia, kariera to rzecz subiektywna. Należałoby zastanowić się w jaki sposób ją zaplanować. Na początku powinniśmy mieć pojęcie do jakiego finiszu zdążamy. Przykładowo, jeśli naszym marzeniem jest zostanie doskonałym sprzedawcą trzeba znaleźć odpowiednie dla naszej branży szkolenia sprzedażowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:14:50
Tagi: sprzedaż, branża, wyzwania, asertywność

Wypożyczalnia narzędzi - ekstra idea na działalność

narzędzie
Napisał: Bosch
Na podstawie: Bosch
Jeszcze parę lat wstecz wypożyczalnia urządzeń istniała w bardzo wielu miastach, jednak to w dalszym ciągu opcja którą możesz wziąć pod uwagę. Wymaga pewnego wkładu finansowego, tu nie mniej aniżeli 5-20 tysięcy złotych jakie określisz na wynajęcie lokalu i zakup odpowiedniego wyposażenia. Oczywiście im większy kapitał tym lepiej dla ciebie, wiedz jedno, że powinieneś inwestować jedynie w oryginalne przybory jakie posłużą ci należycie długo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:02:49
Tagi: dom, serwis, wypożyczalnia, jakość

Coaching oraz szkolenia sprzedażowe – świetny sposób na rozwój swoich umiejętności, który wywrze wpływ nie tylko na własną pracę, ale również funkcjonowanie konkretnej firmy

Psychologia i coaching
Napisał: Philippe Put
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przez postęp ekonomiczny oraz gospodarczy pojawia się na rynku bardzo dużo firm zajmujących się różnorakimi dyscyplinami. Wraz z ich rozkwitem pojawia się na rynku pracy zapotrzebowanie na specjalistów z konkretnej dyscypliny, którzy pomogą dalej rozwijać przedsiębiorstwo a także pozytywnie motywacyjne wpłyną na pozostałych pracowników.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:02:48
Tagi: kurs, PRacownik, szkolenie, umiejętność

Prowadzisz firmę o ogólnokrajowym zasięgu? Pomyśl o odpowiedniej reklamie w kierowniczych metropoliach!

reklama baner
Napisał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ilość działających obecnie firm na rynku jest niesłychanie duża. Wybierając indywidualne świadczenia czy produkty mamy niezwykle wiele możliwości, co wymaga od korporacji znacznego wysiłku, jeżeli chodzi o dotarcie do klienta. Reklama była, jest i będzie podstawą handlu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 15:55:44
Tagi: reklama, firma, Strategia