June 2016 archive

Warto zaznajomić się z Instagramem, gdyż używa go coraz większa liczba sławnych osób i firm

firma - stykówka
Napisał: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy Facebook przejmował Instagrama, specjaliści uważali to za dziwny krok. Dzisiaj chyba większość osób zgodzi się, iż był to celny strzał. Coraz większa ilość marek i instytucji używa Instagrama, by komunikować się z internautami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-30 14:14:42
Tagi: kampania, towar, eksperci, typ

Brak precyzyjnej ustawy o sprzedaży alkoholu przez Net jest kłopotliwy zarówno dla biznesmenów jak i dla konsumentów

firma - ogląd
Napisał: Prentsa Aldundia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sprzedaż wyrobów alkoholowych poprzez Internet to sprawa bardzo kontrowersyjna. W Polsce na dobrą sprawę nie obowiązuje jasny zakaz tego rodzaju działań, jednak sądy wyznają zasadę, iż jest to praktyka niezgodna z prawem. Nieistnienie rzetelnej ustawy uniemożliwia uregulowanie tej kwestii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-30 14:13:44
Tagi: sieci, biznes, klienci

Masz zamiar zainwestować w mieszkania?

zarządzanie najmem
Napisał: FutUndBeidl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie zamierzasz polegać w przyszłości na państwowym systemie emerytalnym? A może najzwyczajniej w świecie masz znaczną kasę i chcesz zainwestować ją w odpowiedni sposób? A więc jest fajne rozwiązanie! W końcu szalenie efektywne jest inwestowanie własnych oszczędności na rynku nieruchomości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:31:44
Tagi: mieszkania, mieszkanie, nieruchomości, oszczędność, samochody, inwestycje, lokum, koszty

Jak dać sobie radę z niezwykle ciężkim wyzwaniem jakim, bezsprzecznie, jest organizacja konferencji?

konferencja-obrazek
Napisał: Social Fresh
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas, który miał kiedykolwiek okazję zorganizowania jakiejkolwiek konferencji służbowej, przekonał się, iż na pewno nie jest to łatwe wyzwanie. Musimy bowiem na czas zarezerwować salę, powiadomić wszystkich zatrudnionych, ustalić termin spotkania, tak aby każdemu pasował. A to dopiero wierzchołek góry lodowej, gdyż istnieje jeszcze tysiąc innych spraw będących na głowie organizatora. Jednak, być może są metody, aby ten niełatwy proces sobie uprościć?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:26:51
Tagi: Rezerwacja, spotkanie, konferencja, uczestnik

Swoje przedsiębiorstwo – doskonałym rozwiązaniem jest chociażby utworzenie punktu usługowego

firma
Napisał: Mark Warner
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się nad otwarciem salonu fryzjerskiego? A może marzy ci się lokal kosmetyczny? Nie jest to zły pomysł. Jeśli tylko masz odpowiednio dużo umiejętności, to na pewno nie zabraknie ci klientów. Z drugiej jednakże strony pamiętaj, że na pewno czeka cię sporo pracy, wysiłku, a także stresów. Będziesz musiał mnóstwo się nauczyć, walczyć z biurokracją, uzyskać wymagane pozwolenia i tym podobne. Przy tym wszystkim zakupienie wyposażenia i znalezienie lokalu wydaje się wręcz banalne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:26:50
Tagi: salon, pomysł, zaufanie

Interesujące rozwiązania związane z podatkiem!

podatki
Napisał: Dave Dugdale
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporo ludzi krzyczy, że gdyby nie pobierano im z wynagrodzenia tyle środków na poczet przeróżnych składek, to poradziliby sobie z różnymi aspektami bez wsparcia kraju. Jak dużo jest w tym prawdy, tak całkiem nie wiadomo. Ale są sposoby, z których możemy skorzystać. Przykładowo taka kwota zmniejszająca podatek, która jest w zasięgu każdego pracownika, który spełni jasno określone ustawowe warunki. Powinniśmy, więc uzyskać informacje u pracodawcy o co dokładnie chodzi i jakie warunki trzeba spełnić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:15:48
Tagi: firma, warunki, aktywa

Badanie satysfakcji klientów oraz badania marketingowe jako istotne ułatwienie dla każdej działalności

badania marketingkowe w firmie
Napisał: TedsBlog
Na podstawie: http://www.flickr.com
W aktualnych czasach zapotrzebowanie i podaż grają gigantyczną i bardzo priorytetową rolę, albowiem praktycznie na tych wartościach wspiera się cała gospodarka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:14:50
Tagi: firmy, gospodarka, interesy, jakość, informacja

Urlop okolicznościowy, podatek liniowy oraz bieżące składki ZUS. Co należy w tych kwestiach wiedzieć?

w pracy
Napisał: Libertic
Na podstawie: http://www.flickr.com
Urlop okolicznościowy przypada pracownikom w różnych sytuacjach. Czas urlopu jest różnorodny i jest zależny od danej sytuacji. Oczywiście, żeby uzyskać urlop okolicznościowy trzeba uprzednio zwrócić się do chlebodawcy z odpowiednim wnioskiem, w którym przekażemy przyczynę takiego urlopu. Wskazane jest pamiętać, iż jeśli posiadamy prawo do dwóch dni urlopu okolicznościowego, nie musimy wykorzystać ich po sobie. Dni, w jakich korzystamy z takiego urlopu, możemy wybrać samodzielnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:14:50
Tagi: dokument, ulgi

Jakie umowy są dziś najczęściej zawierane?

umowa najmu
Napisał: Rental Realities
Na podstawie: http://www.flickr.com
W ostatnich latach ludzie są coraz bardziej ostrożni. Popularne jest bowiem założenie,że znaczenie ma wyłącznie to, co jest sporządzone na piśmie.Dlaczego takie założenie? Dzieje się tak, bo większość ludzi, jak się okazuje, nie dotrzymuje danego słowa. Przede wszystkimkiedy rozchodzi się o kwestie finansowe ludzie chcą mieć pewność, że nie stracą. Niegdyś wystarczyło słowo i nie do pomyślenia był scenariusz, aby osoba, która zobligowała się do czegoś, niewywiązana się z obietnicy. Teraz? Wystarczy spojrzeć z perspektywy na wszelkie świadczenia. Wszystko dookoła przypomina ogromny papierologiczny rynek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:14:50
Tagi: pieniądze, warunki, świadczenie, kwestie finansowe

Jak zaprojektować własną karierę

kurs menedżera
Napisał: Jeffrey Zeldman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy zaczynając pracę w jakiejkolwiek firmie myśli o osiągnięciu sukcesu. Wszystko może być powodzeniem, zacząwszy od małych rzeczy aż po ogromne osiągnięcia, kariera to rzecz subiektywna. Należałoby zastanowić się w jaki sposób ją zaplanować. Na początku powinniśmy mieć pojęcie do jakiego finiszu zdążamy. Przykładowo, jeśli naszym marzeniem jest zostanie doskonałym sprzedawcą trzeba znaleźć odpowiednie dla naszej branży szkolenia sprzedażowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:14:50
Tagi: sprzedaż, branża, wyzwania, asertywność

Wypożyczalnia narzędzi - ekstra idea na działalność

narzędzie
Napisał: Bosch
Na podstawie: Bosch
Jeszcze kilka lat temu wypożyczalnia urządzeń istniała w bardzo wielu miastach, jednakże to w dalszym ciągu opcja którą można wziąć pod uwagę. Nastręcza pewnego wkładu finansowego, tutaj nie mniej niż 5-20 tysięcy złotych jakie określisz na wydzierżawienie lokalu oraz zakup należytego sprzętu. Oczywiście im większy fundusz tym lepiej dla ciebie, wiedz jedno, iż winieneś wkładać tylko w profesjonalne utensylia jakie posłużą ci właściwie długo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:02:49
Tagi: dom, serwis, wypożyczalnia, jakość

Coaching oraz szkolenia sprzedażowe – świetny sposób na rozwój swoich umiejętności, który wywrze wpływ nie tylko na własną pracę, ale również funkcjonowanie konkretnej firmy

Psychologia i coaching
Napisał: Philippe Put
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przez postęp ekonomiczny i gospodarczy pojawia się na rynku sporo zakładów trudniących się różnorodnymi dziedzinami. Wraz z ich rozkwitem pokazuje się na rynku pracy zapotrzebowanie na profesjonalistów z danej branży, którzy pomogą dalej rozwijać zakład oraz pozytywnie motywacyjne wpłyną na pozostałych pracowników.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:02:48
Tagi: kurs, PRacownik, szkolenie, umiejętność

Prowadzisz firmę o ogólnokrajowym zasięgu? Pomyśl o odpowiedniej reklamie w kierowniczych metropoliach!

reklama baner
Napisał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ilość działających współcześnie firm na rynku jest bardzo duża. Wybierając poszczególne świadczenia bądź produkty posiadamy niezwykle wiele możliwości, co wymaga od korporacji dużego trudu, jeżeli chodzi o dotarcie do klienta. Reklama była, jest i będzie dźwignią handlu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 15:55:44
Tagi: reklama, firma, Strategia